טכנאי הרשתות, הינו האדם אשר אחראי לספק שירות ללקוח אשר כולל את התכנון כמו גם ההתקנה, התחזוקה וכמובן תיקונן של רשתות מחשבים נרחבות אשר הינן האמצעים שבאמצעותם נעשה חיבור לכלל השרתים והתחנות בתוך רשת ארגונית. טכנאי רשתות, הינו אדם שצריך לעבור הכשרה נרחבת בכל הקשור לכלל התוכנות והחומרות אשר קיימות היום ובכלל כל ההתפתחות שלהן לאורך השנים בכדי, שיוכל לפתור כל בעיה כמו גם ליצור את החיבורים השונים בכלל סוגי הרשתות הקיימות בכל מקום אשר יגיע אליו ויצטרך לבצע את העבודה כנדרש ובאופן המקצועי ביותר.

טכנאי הרשתות צריך להיות בעל היכולת גם לתת מענה לרשת אשר קיימת כבר וגם כמובן לרשת חדשה שיצטרך להקים בהתאם לדרישות הלקוח. לכן, עליו להיות בעל כלל המומחיות והידע הנדרש בתחום. מכיוון שכל הזמן נכנסים עוד ועוד שדרוגים של סוגי רשתות לשוק דבר המצריך הדרכות בלתי פוסקות של הרשתות החדשות אשר נכנסות לשוק ולהיות בעל היכולת לתת מענה לכל לקוח שיצטרך הקמה של רשת משלב התכנון שלה כך, שתהיה המתאימה ביותר לתנאי המקום עד לשלב שבה הרשת מוקמת שתפעל כנדרש וללא תקלות אשר, ידרשו להזמין טכנאי לעיתים תכופות בכדי שיטפל בבעיה של הרשת שהוקמה לא כנדרש.

אצלנו בארגון טכנאיי הרשתות המקצועיים ביותר ובעלי כלל הידע הנדרש בכדי, להקים כל סוג של רשת אשר תחפצו בה. כמו גם יודעים לתת מענה לכל רשת אשר קיימת בשוק ועדיין ישנם לקוחות אשר משתמשים בה לצרכי העבודה שלהם כמו גם לצרכים הביתיים. ההבנה היום שרשת מחשבים, הינה דבר מאוד שכיח עקב השימוש הבלתי פוסק והצורך של הלקוח ברשת מחשבים שתעבוד כנדרש גורמת לכך, שהטכנאים שלנו יהיו בעלי המיומנויות ויעילות הנדרשת לטפל בכל בעיה הקשורה לרשת ולהקים אותה באופן המקצועי ביותר.